Ігри

Гра – це важливий момент таборового життя. Для дитини це є нагодою позабавлятися та виплеснути надмір своєї енергії, а для аніматорів це – успішний засіб, що сприяє розвиткові уяви, творчості та є чудовим засобом зайняти вільний час. Розпорядок дня неможливий без ігор, чи то малих, чи великих.
   Великі ігри проводяться в залежності від можливостей та необхідності. Відтак, наш посібник міститиме головні великі ігри, участь усіх дітей у них є обов’язковою.
   Головною заслугою проведення таких ігор є найперше творення командного духу. В часі, коли аніматор разом з дітьми виконує завдання, можна поглибити дружбу та стати сильним осередком команди. Для дітей велика гра є засобом показати свої найкращі здібності, зокрема у старанному виконанні поставленого завдання. Окрім цього, вона дозволяє знайти у команді тих, хто зможе, за відсутності аніматорів, стати лідером та творити атмосферу здорової конкуренції.
   В нашому посібнику ці великі ігри представлені як зразок та кістяк. У випадку потреби можна вносити корективи в залежності від кількості дітей та аніматорів, наявності матеріалів, доступності території.
   Головні елементи Великих Ігор (далі – ВІ): скриня – наше серце,; золоті монети – його наповнення, аніматори та діти – реальний приклад, який демонструє, що для того, аби стати Людиною замало є просто народитись нею. Ми повинні постійно розвиватися, бути відкритими для Бога та ближніх, дарувати та приймати Божий дар – любов. Адже « проблеми починаються там де нема любові, без якої милосердя неможливе ».
   Великі ігри – це наша з вами подорож слідами головних героїв сценок. І хоч ми з ними і не перетинаємося, проте безумовно навчаємося та зростаємо разом. Ми вчимося не здаватися, допомагати один одному, бути частиною дружньої команди та проявляти милосердя. Хоч нашу скриню ми наповнюємо золотими монетами, можемо сміливо говорити про те, що в ній зберігаються усі наші добрі вчинки, адже кожна перемога команди, що винагороджується монетою – це благе діло зроблене для команди. Все це робиться для того, аби діти могли збагнути, що, як вода у джерелі, так і монети у нашій скрині не з’являться без спільних зусиль та діянь любові. Ми ведемо їх до думки, що потрібно дбати про свої серця і постійно їх наповнювати, адже саме це приведе до перемоги – ми станемо справжніми християнами.
   Говорячи про основні аспекти ВІ, зауважуємо, що аніматорам необхідно підготувати велику кількість золотих монет, якими нагороджуватимуться діти протягом табору за гарну поведінку та участь в іграх ( вирізаємо монети з цупкого картону, вони повинні бути круглої форми та з вказаним номіналом в 1, 2, 5, 10 та 25 монет). Так само пам’ятаймо, що в разі поганої поведінки золоті монети можна зі скриньки забирати (на це важливо наголосити дітям, адже це один із аспектів стимулювання дітей). Також заради цікавості на звороті монет, може бути вказано, за що цю монету було дано команді. Обов’язково виготовляємо картонну скриньку для зберігання монет (вона знадобиться вже для ВІ 2 дня), а під час табору уважно читаємо і готуємося до кожної гри. Наперед підготовляємо необхідний інвентар.
   Призначення цих монет відкривається на останній Великій грі десятого дня, яка розпочинається з аукціону, на якому валютою будуть саме золоті монети, а лотами – необхідні пристосування для участі в грі.

Руни, з гри на 10 день - можна знайти тут

Немає коментарів:

Дописати коментар